Retro kočárek pro panenku

Kočárek pro panenky Adbor MINI RING

Čtyřkolový multifunkční kočárek pro panenky Mini Ring, který vypadá jako reálný kočárek pro děti. Vyroben z kovu, PVC, textilu. Kočárek umožňuje nastavit výšku rukojeti, nastavit stříšku, přeložit rukojeť – panenka může být ve směru nebo proti směru jízdy, nastavit opěradlo, nastavit podnožku. Kočárek má základní příslušenství: mini vložka – nosidielko pro panenky, taška Pripnuteľný na rukojeť, nákupní košík odnímatelný – v barvě kočárku. Kočárek je vhodný na hraní pro děti od tří let!

Kočárky pro panenky MDUDEK

Výrobce kočárků pro panenky MDUDEK vyrábí velmi kvalitní kočárky robustní ocelové konstrukce. V nabídce má malé a střední hluboké kočárky pro panenky , střední a velké kombinované kočárky pro panenky a malé sportovní kočárky pro panenku. Vše ve vysoké kvalitě as kvalitními doplňky.

Retro kočárky pro panenky

Retro kočárky jsou v současnosti stále více vyhledávané zákazníky. Tyto oblíbené kočárky pro panenky v retro stylu bývají v různých provedení, nejčastěji jsou dřevěné, proutěné, ale i tzv. moderní retro kočárky na ocelové konstrukci. Nejvýraznějším znakem těchto kočárů jsou retro kolečka. Retro kočárek pro panenky jistě potěší každé děvčátko, někdy i maminku.