Jak vybrat kočárek pro panenky

Při výběru kočárku pro panenky pro Vaše dítě hraje roli mnoho důležitých faktorů. Jak velké, jaké staré je holčička, pro které je kočárek určen? Jakou panenku má oblíbenou a bude se o ni starat v kočárku? Jakou barvu budoucí majitelka kočárku preferuje? Má kočárek sloužit i jako opora při chození děťátka? Kupujete kočár pro panenku do bytu, do domu, či do exteriéru? Kolik peněz chcete investovat? Jaké příslušenství ke kočárku pro panenky chcete?

To je pouze základní výpis jak vybrat ten pravý kočárek pro panenky pro Vaše děťátko. K výběru Vám může pomoci i tato stránka: typy kočárků pro panenky a příslušenství kočárků pro panenku .

Dřevěný kočárek pro panenky

Dřevěný kočárek pro panenky bývá asi jen výhradně v provedení hluboký. Existují i ​​multifunkční dřevěné kočárky pro panenky, ale ne ve smyslu hluboký-sportovní-kombinovaný, ale mají více funkcí, např. slouží i jako kolébka nebo jako postýlka pro panenku.

Výhodou dřevěného kočárku pro panenku je snad pouze přírodní materiál, ale pokud je malovaný, lakovaný apod., Tak …. Dřevěný kočárek pro panenky může být docela stabilní (hlavně z tvrdých dřevin) a tudíž se dá použít jako opora pro dítě při chození.

Dřevěné kolečka jsou nevýhodou, dobré je, pokud jsou potaženy gumou, aby kočárek nenadělal hodně škody na podlaze. Do exteriéru je ho možné použít pouze za pěkného a suchého počasí. Pravděpodobně se s dřevěným kočárkem bude manipulovat těžší, protože zpravidla nemají otáčivé kolečka.